• Новак
  • -35 %
VONDA Породилно Clothings Бремени Жени Блузи 2018 Бременоста Lapel 3/4 Ракав Секојдневен Лабава Шарени Кошули Плус Големина Преголеми

VONDA Породилно Clothings Бремени Жени Блузи 2018 Бременоста Lapel 3/4 Ракав Секојдневен Лабава Шарени Кошули

DEN 480.00
DEN 737.76

Достапност
Достапно за нарачка


Големина на Рамо Биста Должина на Ракав Должина НАС Големина cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен 4 46 18.1 97 38.2 88 34.6 41 16.1 8 47 18.5 102 41.2 90 35.4 42 16.5 10 49 19.3 107 43.1 91 35.8 42 16.5 12 50 19.7 112 45.1 92 36.2 43 16.9 14 51 20.1 117 47.1 93 36.6 43 16.9 16 52 20.5 122 49.1 94 37 44 17.3 18 54 21.3 127 51.1 95 37.4 45 17.7 22 56 22.1 136 53.5 95 37.4 45 17.7
Материјал : 100% Полиестер
Тип : Блуза
Боја : Бела,Црна
Пакет Содржи : 1 Блуза

Спецификацијата

Породилно Големина:
4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22
Бренд Име:
VONDA
Материјал:
Полиестер,Spandex
Тип На Објект:
Блузи
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Стил:
Повик
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Долго
Боја Стил:
Контраст Боја
Број На Модел На:
LL284339
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените

Со стоката дадена додека купуваат