• Новак
Породилно Облека Пролет лето Бик-перфоратор здолниште Породилно Облекува Породилно Модна ревија тенка Облека Бремени Жени XL-5XL

Породилно Облека Пролет лето Бик-перфоратор здолниште Породилно Облекува Породилно Модна ревија тенка Облека

DEN 863.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ние вредност и почит за секој купувач, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет ѕвездички го фалат, доколку постојат проблеми, ве молиме оставете порака за да ни кажете, Ние ќе се залагам да се реши.

Спецификацијата

Породилно Големина:
XL, XXL, 4XL, 5XL, 3XL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
miscirocco
Ткаенина Тип:
Тексас
Стил:
Краток
Материјал:
Памук
Боја Стил:
Природна Боја
Декорација:
Никој
Јака:
Брод Вратот

Со стоката дадена додека купуваат