• Новак
  • -17 %
1 Buc Правоаголник Помине Печат Плоча Симпатична Панда Бамбус Нокти Помине Уметност Слика Плоча Печат Образец Помине Stencils Mezerdoo C07

1 Buc Правоаголник Помине Печат Плоча Симпатична Панда Бамбус Нокти Помине Уметност Слика Плоча Печат Образец

DEN 107.00
DEN 128.16

Достапност
Достапно за нарачка


1 Buc Правоаголник Помине Печат Плоча Симпатична Панда Бамбус Нокти Помине Уметност Слика Плоча Печат Образец Помине Stencils Mezerdoo C07 Функција : Ноктите печат плоча професионална Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка Најдобри контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на производите кои ги нуди широка видови на корисниците да се доживее професионални помине уметност во разумна цена Фантастичен и супер светол нокти за вас. Нема повеќе несовршена површината. Состојба : Нова Материјали : Челик Дијаметар : Прибл. 12cm*6cm Употреба : 1. Се применуваат база на грб или редовни лак на ноктите 2. Се применуваат konad специјален лак за да ја саканата слика во рамките на една плоча 3. Scrape низ плоча со scraper да се отстрани прекумерна полски 4. Брзо притиснете го stamper на плочата за да ги собереш на дизајн 5. Печат на сликата на вашиот ноктите со gentel возен движење или само притиснете надолу и подигнете веднаш 6. За траен носат, се применуваат врвот грб малку и брзо Шема : панда/Бамбус лисја/Цвеќиња/месечината/star/бамбус Дизајн , повеќе детали се прикажани како слики PLS се НАПОМЕНЕ дека поради светлосни ефекти, се следи светлината/ contrass прилагодувања за ект, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект! Пакет се Вклучени : 1 X Помине Печат Плоча (со бела подлога)
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
1. Љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата. 2. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 3 работни дена. 3. Нашата цена не вклучува увозни давачки,локални даноци,ДДВ. 4. Поштенски serives е надвор од нашата контрола,понекогаш ќе биде одложен Ние обезбедуваме бесплатен 30 дневна гаранција за оваа точка. Ве молиме имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Спецификацијата

Бренд Име:
Mezerdoo
Шаблон Тип:
Печат
Број На Модел На:
помине уметност слика плоча
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тежина:
36g
Големина:
12cm*6cm Approx.
Количина:
1 buc Печат плоча
Тип На Објект:
Дефиниција
Тип На Објект:
Дефиниција
Помине Уметност:
3D помине печат
Име:
3D Помине Уметност Декорација Алатки
Се Користи Со:
Лак,УВ помине
tickers печат на ноктите:
гел на ноктите печат
ноктите алатка:
ноктите печатач
користат за:
Печат Лак
дизајн:
панда/Бамбус лисја/Цвеќиња/месечината/star/бамбус
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат