• Новак
  • -21 %
6 Pack/Многу Помине Пејзаж Сценографијата Вода Decal Помине Уметност Помине Налепница За Нокти Совет Тетоважа MT49-58

6 Pack/Многу Помине Пејзаж Сценографијата Вода Decal Помине Уметност Помине Налепница За Нокти Совет Тетоважа

DEN 37.00
DEN 47.04

Достапност
Достапно за нарачка


6 Pack/Многу Помине Пејзаж Сценографијата Вода Decal Помине Уметност Помине Налепница За Нокти Совет Тетоважа MT49-58 Пакување : 1 Големо Парче=6 Листови=1 Многу
Пакување Р eference
Лесен за користење :
1. Се применуваат вашиот лак и почекајте се додека не се исуши
2. Изберете ја вашата favoriate дизајн, излупете го внимателно со помош на пинцета
3. Се држи на вашите нокти, и притиснете го цврсто за неколку секунди
4. Се применуваат неколку слоеви на врвот брег за да го запечати дизајн
Ние Брод на Светот , освен APO/FPO . Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите, но ние треба да контактирате со вашиот прво. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации! Ние може да го реши секоја ситуација!Ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако сте задоволство.

Спецификацијата

Бренд Име:
MouTeen
Број На Модел На:
мешани
Материјал:
Хартија
Големина:
160*130mm
Количина:
6pcs/еден голем Лист
Стил:
мешани
Тип На Објект:
Налепница & Decal
дизајн:
Пејзаж Сценографијата
број:
MT49-58

Со стоката дадена додека купуваат