• Новак
  • -39 %
DIY 2MM,3ММ,4MM бел висок квалитет рамен пластични бисер semicircle телефон додатоци помине декорација убавина уметност

DIY 2MM,3ММ,4MM бел висок квалитет рамен пластични бисер semicircle телефон додатоци помине декорација убавина

DEN 15.00
DEN 24.48

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

боја:
2mm, 3мм, 4mm
Бренд Име:
MANZILIN
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
NRD-079
Големина:
1 PACK
Количина:
1
Тежина:
1g
Тип На Објект:
Кристал & Декорација

Со стоката дадена додека купуваат