• Новак
  • -27 %
1 кутија G Боја на Ноктите Сјајот Поставите Шарени Лето Виножито Сенди во Прав Помине Уметност Прашина Пигмент Помине Уметност Декорации на Ноктите Потопување

1 кутија G Боја на Ноктите Сјајот Поставите Шарени Лето Виножито Сенди во Прав Помине Уметност Прашина Пигмент

DEN 28.00
DEN 38.40

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификација : Количина : 6 Кутии Нето тежина : Околу. 1g/кутија Боја : Како на сликата покажува Пакет Содржина : 1 BOX Сјајот во Прав Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Како да го користите : 1.Се подготват вашите нокти со УВ БАЗА на ГРБОТ и ја излечи, под УВ/LED светилка. 2.Се применуваат УВ БОЈА ГЕЛ.(НЕ се лек!) 3.Користете сенки Бришење/бр. на Пат за да ги собереш на прав и се примени врз вашите нокти. 4.Лек под УВ/LED светилка.

Спецификацијата

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Количина:
1 кутија
Бренд Име:
Mtssii
Материјал:
ноктите во прав
НЕТО-WT.:
1g
Број На Модел На:
BW1900

Со стоката дадена додека купуваат