• Новак
  • -21 %
Rocooart 2018 Најновите Кинеската Нова Година Помине Уметност Украси Лепило Помине Обвива За Девојки Помине Уметност Нокти Алатка Се Направи До Ноктите

Rocooart 2018 Најновите Кинеската Нова Година Помине Уметност Украси Лепило Помине Обвива За Девојки Помине

DEN 38.00
DEN 48.00

Достапност
Достапно за нарачка


Rocooart 2018 Најновите Кинеската Нова Година Помине Уметност Украси Лепило Помине Обвива За Девојки Помине Уметност Нокти Алатка Се Направи До Ноктите
Серија Име : 100% Сосема Нов Rocooart Нокти Налепници SE Серија
Производ Големина:12.2 x 7.5 CM
Производ во Боја : Покаже како слики
Пакување Количина. : 1 Лист
КАКО ДА СЕ ПРИМЕНУВААТ

Спецификацијата

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Големина:
122x75mm
Количина:
1 ЛИСТ
Бренд Име:
rocooart
Материјал:
авто лепило налепница
Стил:
DIY помине налепница помине decal
Број На Модел На:
Лепило помине налепница

Со стоката дадена додека купуваат