• Новак
НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ B113708110BA Б11-3708110BA ЗА CHERY QQ 1.1 16V

НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ B113708110BA Б11-3708110BA ЗА CHERY QQ 1.1 16V

DEN 4800.00

Достапност
Достапно за нарачка

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ B113708110 BA Б11-3708110 BA ЗА CHERY QQ 1.1 16 V
1. Единица излезна моќност : 1.0 KW Г.С. 12 V 9 T
2. Ротација : Г.С.
3. Нето Тежина : 6 KG
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1-15days според количината Референца OEM : Примена : ЗА CHERY QQ ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea. Weclome можете да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Спецификацијата

Објектот Должина:
20
Објектот Висина:
15
Осветленост Дел Број:
Б11-3708110BA
Производителот Дел Број:
B113708110BA
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Стартер
Објектот Тежина:
6KG
Другиот Дел Број:
chery
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
15
Напон:
12v
моќност:
1.0 KW
Заби:
9T

Со стоката дадена додека купуваат