• Новак
Ултра Јасно Калено Стакло Со Заштитен Филм Guard За Garmin Forerunner 230 Smart Watch Зајакнато Екран Заштитник Маска

Ултра Јасно Калено Стакло Со Заштитен Филм Guard За Garmin Forerunner 230 Smart Watch Зајакнато Екран Заштитник

DEN 76.32

Достапност
Достапно за нарачка

Транзит Пати Може Да Се Разликуваат, Особено За Време На Сезона. На Тој Начин Ве Молиме Почекајте Трпеливо Кога Не Го Добиете Вашиот Објект На Време.
Опис : Висок Екран Чувствителност И Удобно Чувство На Допир. Ако Не Примите Објект во Рок од Триесет Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас, А Потоа Ние Ќе ви Помогнат да ги Пратите на Тоа. Од Датумот На Оригиналната Набавка На Телефонот, Под Нормална, Ние Обезбеди 12 Месеци Гаранција За Нашите Производи. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот Цена Е Мечка Од Двете Продавачот И Купувачот На Половина. Водечки Трети Лица Онлајн Плаќање Платформа, Тоа Е Брзо, Безбедно И Лесно Да Се Користи. Ве Молиме Да Ми Кажете На Вашата Моментална Адреса По Вашата Исплата Во Рок Од 1-2 Дена; Во Спротивно, Ние Ќе Брод Вашата Објектот Врз Основа На Вашиот Зачувам Адреса, Така Бидете Сигурни Дека Тоа Е Точно. Ако Даночниот Или Должност Во Вашата Земја Е Многу Висока, Pls Информирате Да Се Изјасни Ниска Вредност На Гласот, Така Што Ќе Може Да Плаќаат Многу Ниски Даноци. Анти Масло/ Вода Слој, Да Се Избегне Smudges И Намалување На Отпечатоци Од Прсти. Ние Не Сме Одговорни За Тие Причини. Понекогаш Тоа Ќе Биде Подолго Поради Лошите Временски Услови, Губење На Време Во Царинската Царинење. Ве Молиме Да Ни Даде Позитивни Повратни Информации Доколку Не Сте Задоволни. Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-7 Дена Откако Ќе Ја Потврдите Вашата Исплата . Пакет содржи : 1* Стакло Екран Заштитник 1* Сува и Влажна Брише
= = = = = = = = Вашето Задоволство, Нашите Извршување= = = = = =
1. Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард,ет. Ќе Има 7 Дена Да Контактирате Со Нас И 30 Дена За Да Се Врати Од Денот Таа Е Примена.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС ПЛАЌАЊА, По Приемот На Објектот Во Првобитната Состојба И Пакување Со Сите Компоненти И Додатоци се Вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот И Продавачот се Откаже Од Трансакцијата Од Aliexpress. Екранот Стража Може Да Се Спротивстави На Гребнатини И Штетите Од Несакани Гребнатини. Нормално, Тоа Трае 7-30 Дена За Пристигнување Со Авион Mail, Некои Земји Може Да Трае Подолго, Како Руски, Бразил. Време На Испорака За Вашиот Референца :
ЗАБЕЛЕШКА : УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ Е Предвидено од Страна На Превозникот И Исклучува време на Викендите И Празниците. · Плаќањето Мора Да Се Заврши Во Рок Од 3 Дена Или Вашата Цел Ќе Се Затвори. Пред Да Нарачате Ве Молиме Контактирајте Со Нас За Да Потврдите Вашиот Склопот На Испорака Метод. Ве Молиме Да Го Потврдите Приемот На Производи По Што Ги Доби. Ако Имате Било Какви Прашања За Производите Што Сте Го Добиле, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Времето И Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Ги Реши Проблемите И Да Бидете Задоволни. Ако Не Е, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Пред Да Замине Никакви Негативни Или Неутрални Повратни Информации. · Парите Се Објавени За Нас Откако Ќе Се Потврди Испорака. · Ако не Можете Да се Исходот По Ставање Ред, ве Молиме Почекајте Неколку Минути И обидете се Повторно Плаќања. Во светот Превозот, Освен Некои Земји И APO/FPO. Или, Можете Да Изберете Да Имате Замена. И Трае 3-10 Дена Од Express. Објектот Ќе Биде Declaimed Како ПОДАРОК Што Може да Ви Помогне Да се Минимизира Вашиот Увоз Доход. Ако Овој Објект Е Во Вашиот Поседување на Повеќе Од 7 Дена, Се Смета дека се Користи И НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ . Лесно да се инсталира, Само-да се почитуваат, не Остава леплива остатоци по отстранети. Ние Не Сме Одговорни За Било Обичај Должност Или Увоз Доход. Само Неисправни Објект Ќе Бидат Понудени На Берза. · Кога Направи Плаќање Од Страна На Зачувам, Парите Се Депонирани Сигурно Во Вашата Сметка.

Спецификацијата

Компатибилност:
Сите Компатибилен
Јазик:
Француски,Германски,Полски,Руски,Турски,Италијански,Шпански,Англиски,Португалски,Норвешки
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Функција:
Надморска Височина Метар,Бирање, Повик,Порака За Потсетување,Одговорите На Повик,Passometer,Расположение Tracker,Фитнес Тракер,Повик За Потсетување,Далечински Управувач,Спиење Tracker,Притисни Порака
Бренд Име:
KomoKe
Тип:
Екран Заштитници

Со стоката дадена додека купуваат