• Новак
Ултра Јасно Калено Стакло Со Заштитен Филм Guard За Garmin Forerunner 220 Smart Watch Зајакнато Екран Заштитник Маска

Ултра Јасно Калено Стакло Со Заштитен Филм Guard За Garmin Forerunner 220 Smart Watch Зајакнато Екран Заштитник

DEN 76.32

Достапност
Достапно за нарачка

Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард,ет. · Парите Се Објавени За Нас Откако Ќе Се Потврди Испорака. Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-7 Дена Откако Ќе Ја Потврдите Вашата Исплата .Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС ПЛАЌАЊА, По Приемот На Објектот Во Првобитната Состојба И Пакување Со Сите Компоненти И Додатоци се Вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот И Продавачот се Откаже Од Трансакцијата Од Aliexpress. Ако Не Примите Објект во Рок од Триесет Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас, А Потоа Ние Ќе ви Помогнат да ги Пратите на Тоа. Пакет содржи : 1* Стакло Екран Заштитник 1* Сува и Влажна Брише
= = = = = = = = Вашето Задоволство, Нашите Извршување= = = = = =
1. Лесно да се инсталира, Само-да се почитуваат, не Остава леплива остатоци по отстранети. Ќе Има 7 Дена Да Контактирате Со Нас И 30 Дена За Да Се Врати Од Денот Таа Е Примена. Во светот Превозот, Освен Некои Земји И APO/FPO. Ако Даночниот Или Должност Во Вашата Земја Е Многу Висока, Pls Информирате Да Се Изјасни Ниска Вредност На Гласот, Така Што Ќе Може Да Плаќаат Многу Ниски Даноци. Или, Можете Да Изберете Да Имате Замена. Ние Не Сме Одговорни За Тие Причини. Екранот Стража Може Да Се Спротивстави На Гребнатини И Штетите Од Несакани Гребнатини. Транзит Пати Може Да Се Разликуваат, Особено За Време На Сезона. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ . Ве Молиме Да Ни Даде Позитивни Повратни Информации Доколку Не Сте Задоволни. Од Датумот На Оригиналната Набавка На Телефонот, Под Нормална, Ние Обезбеди 12 Месеци Гаранција За Нашите Производи. На Тој Начин Ве Молиме Почекајте Трпеливо Кога Не Го Добиете Вашиот Објект На Време. Ние Не Сме Одговорни За Било Обичај Должност Или Увоз Доход. Само Неисправни Објект Ќе Бидат Понудени На Берза. Понекогаш Тоа Ќе Биде Подолго Поради Лошите Временски Услови, Губење На Време Во Царинската Царинење. Ако Не Е, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Пред Да Замине Никакви Негативни Или Неутрални Повратни Информации. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот Цена Е Мечка Од Двете Продавачот И Купувачот На Половина. Ние Ќе Работиме Со Вас Да Ги Реши Сите Проблеми. Нормално, Тоа Трае 7-30 Дена За Пристигнување Со Авион Mail, Некои Земји Може Да Трае Подолго, Како Руски, Бразил. Објектот Ќе Биде Declaimed Како ПОДАРОК Што Може да Ви Помогне Да се Минимизира Вашиот Увоз Доход. · Ако не Можете Да се Исходот По Ставање Ред, ве Молиме Почекајте Неколку Минути И обидете се Повторно Плаќања. Ако Овој Објект Е Во Вашиот Поседување на Повеќе Од 7 Дена, Се Смета дека се Користи И НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Анти Масло/ Вода Слој, Да Се Избегне Smudges И Намалување На Отпечатоци Од Прсти. И Трае 3-10 Дена Од Express. Ве Молиме Да Ми Кажете На Вашата Моментална Адреса По Вашата Исплата Во Рок Од 1-2 Дена; Во Спротивно, Ние Ќе Брод Вашата Објектот Врз Основа На Вашиот Зачувам Адреса, Така Бидете Сигурни Дека Тоа Е Точно. Време На Испорака За Вашиот Референца :
ЗАБЕЛЕШКА : УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ Е Предвидено од Страна На Превозникот И Исклучува време на Викендите И Празниците.
Опис : Висок Екран Чувствителност И Удобно Чувство На Допир. Ве Молиме Да Го Потврдите Приемот На Производи По Што Ги Доби. Водечки Трети Лица Онлајн Плаќање Платформа, Тоа Е Брзо, Безбедно И Лесно Да Се Користи. Сите Вратени Предмети Мора да Биде Во Оригинална Амбалажа И Мора да Ни овозможи Со Превозот Следење на Број, Специфична Причина За Враќање, И Вашиот PO # . Ако Имате Било Какви Прашања За Производите Што Сте Го Добиле, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Времето И Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Ги Реши Проблемите И Да Бидете Задоволни. · Плаќањето Мора Да Се Заврши Во Рок Од 3 Дена Или Вашата Цел Ќе Се Затвори.

Спецификацијата

Компатибилност:
Сите Компатибилен
Јазик:
Француски,Германски,Полски,Руски,Турски,Италијански,Шпански,Англиски,Португалски,Норвешки
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Функција:
Надморска Височина Метар,Бирање, Повик,Порака За Потсетување,Одговорите На Повик,Passometer,Расположение Tracker,Фитнес Тракер,Повик За Потсетување,Далечински Управувач,Спиење Tracker,Притисни Порака
Бренд Име:
KomoKe
Тип:
Екран Заштитници

Со стоката дадена додека купуваат