• Новак
  • -10 %
Smart види додаток Мека Watchband Хривнија Wristband врвка за околу Рака за Garmin Vivosmart ЧАС Плус/Пристап X40 GPS Види Бендови

Smart види додаток Мека Watchband Хривнија Wristband врвка за околу Рака за Garmin Vivosmart ЧАС Плус/Пристап

DEN 389.00
DEN 432.00

Достапност
Достапно за нарачка


XBERSTAR Замена smart види додаток Мека врвка за околу Рака за Garmin Vivosmart ЧАС Плус/Пристап X40 Watchband Силикони Види Бенд Хривнија Wristband
Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Мекоста е умерен, носат многу удобно
Цврсти и Издржливи
Оваа Силикони Бенд за Garmin vivosmart ЧАС плус и Пристап X40
Постојат 18 дупки на рака, може да се прилагоди за да одговара на различни големина ти треба
Материјал : Силикон
Тежина : 40g/1.41 унца
Компатибилен За Garmin Vivo smart ЧАС+, За Garmin Пристап X40 GPS Голф Види
8-Боја за вашиот избор : Црна,Сина ,Црвена,Роза,Теал,Портокалова ,Виолетова,Вар Зелена
Пакетот Вклучува :
1* Силикони Види Бенд Рака (Garmin Vivosmart ЧАС+ не се вклучени.)
1* Алатка
4* Завртки
1. Ние прифаќаме Alipay.
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
1. Во светот Превозот (Освен некои земји). Нормално, тоа ќе потрае 15-35 работни дена дојде до вас (Ние не се брод за време на викендите или различни национални празници).
2. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Народен празник исклучени.)
пратката е предаден by China пост,Сингапур пост,Холандија пост. Некаде, ние изберете превозот начин како вашата земја, стока (со батерија или не или други), може да се најдат можете да изберете на кој начин е различен како ние ги испратите. Butplease се увери thatour цел isto им се овозможи на купувачите toreceive на packagequicklyandhad tochange theway на испорака.Ве молиме да се разбере !!!( не вклучувајќи ја и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус)
3. Даноци и царински давачки не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Овие трошоци се купувачот одговорност.
4. Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации.
1. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број за враќање.
3. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.
4. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД.
П : дали има некој попуст за крупни цел?
A : Да, ние може да обезбеди трговија на големо цена. Ако ви требаат повеќе или сакате прилагодено производ, може да се е-пошта до нас од страна на Trademanager.
П : Дали сте поддршка пад на превозот?
A : Да, ние ги поддржуваме пад на превозот. Што ни остави на примачот адреса и телефонски број на Aliexpress и ние брод директно.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакети?
A : Да, поголемиот дел од нашите објекти што доаѓаат со мало пакет. Ве молиме да проверите на нашата ставка опис.

Спецификацијата

Тип:
види рака
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Бренд Име:
XBERSTAR
Функција:
N
Компатибилност:
N
Јазик:
N
Објектот:
Мека Врвка За Околу Рака Watchband Со Алатки Завртка Спортски Силикони Види Бенд
Fitment:
За Garmin vivosmart ЧАС плус и Garmin Пристап X40 GPS Голф Види
Тип:
Замена Watchband Со Алатки Завртка Спорт
SKU:
ELIB278
Состојба:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Употреба:
Мекоста е умерен, носат многу удобно Цврсти и Издржливи
Големина:
18 holes on the strap, can be adjusted to fit different size you need
8-Боја за вашиот избор:
Црна,Сина ,Црвена,Роза,Теал,Портокалова ,Виолетова,Вар Зелена
Материјал:
Силикони

Со стоката дадена додека купуваат