• Новак
  • -20 %
Лист Печатени Бански Две Парче Костим За Капење, За Жени Летен Фустан Плус Големина Bodysuit Костим За Капење 2017 Нови Пристигнување Секси Костими За Капење

Лист Печатени Бански Две Парче Костим За Капење, За Жени Летен Фустан Плус Големина Bodysuit Костим За Капење

DEN 682.00
DEN 852.48

Достапност
Достапно за нарачка


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
Лист Печатени Бански Две Парче Костим За Капење, За Жени Летен Фустан Плус Големина Bodysuit Костим За Капење 2017 Нови Пристигнување Секси Костими За Капење

Спецификацијата

Големина:
XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Бренд Име:
PGM
Материјал:
Spandex,Најлон
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
A5161
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ

Со стоката дадена додека купуваат