• Новак
  • -39 %
ZPDWT Црн Костим за капење Исклучување Рамо Бански Жените Кавга Едно Парче Костим за капење, Чипка Костим за Капење Bodysuit Monokini Beachwear

ZPDWT Црн Костим за капење Исклучување Рамо Бански Жените Кавга Едно Парче Костим за капење, Чипка Костим за

DEN 584.00
DEN 957.12

Достапност
Достапно за нарачка


Големина на Табелата, Големина на Биста Половината Хип Првенство Рамен Мерка S 72-80СМ 60-66 CM 78-85 CM A-B 33 CM M 80-88 CM 64-70 CM 85-91 CM B-C 35 CM L 88-95 CM 68-74 CM 91-97 CM C-D 37 CM XL 95-103 CM 72-78 CM 97-105 CM D-E 39 CM S 28"- 31" 24"- 26" 31"- 33" A-B 13.0" М 31"- 35" 25"- 28" 33"- 36" B-C 13.8" L 35"- 37" 27"- 30" 36"- 38" C-D 14.6" XL 37"- 40" 28"- 31" 38"- 41" D-E 15.4" 1. За да бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата во описот пред да го купат. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме да ни остават порака на вашиот точната тело мерења (Висина/Тежина/Биста/Половината/Колковите), така што можеме да ви дадеме некои сугестии за тоа како да се избере вистинската големина. Ви благодариме за разбирањето! 2. Прирачник за мерење може да постои 1-3cm разлика.

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
S265
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ZPDWT
Стил:
Едно Парче Костим,Исклучување На Рамо
Боја Стил:
Цврста
Повод:
Плажа,Забава,Причинско-Секојдневно, Сончање
квалитет:
А+++
Материјал:
80% Најлон + 20% Полиестер
објектот стил:
Летото Бански женски
Тип На Објект:
едно парче бански
боја:
црна,розова
Функција:
Trikini ,Beachwear

Со стоката дадена додека купуваат