• Новак
  • -45 %
BANDEA бикини жените 2017 поместена солидна гроздобер бикини ретро секси реверзибилна костим за капење жените Костим за капење бразилецот biquini камшик

BANDEA бикини жените 2017 поместена солидна гроздобер бикини ретро секси реверзибилна костим за капење жените

DEN 528.00
DEN 959.04

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики :
2017 100% нов производ
Бренд : BANDEA
Предмет Тип : Бикини Сет
Материјал : 82% НАЈЛОН, 18% [email protected]
Место на Потекло : Guangdong,Кина(Копно)
Боја : Зелена,Длабоко Сина,Сива
Големина : S M L Забелешка : 1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое' пред вашето купување. 2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен. 3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. 1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби секој ден.
2. Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или $ 3 ПОПУСТ за вашата следна цел.
3. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации . Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
4. Ве молиме e-mail на нас пред да замине на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.
Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

Спецификацијата

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
BANDEA
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Spandex,Најлон
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Број На Модел На:
KM860G
Со Подлога:
Yes
Половината:
Ниска Половината
Пол:
Жените и Дама
Големина:
S M L
боја:
Полна Боја
објавува време:
Летото 2017
Возрасна Група:
Возрасни лица
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
is_customized:
Yes
Style1:
Секси
Функција:
отстранлив подлога

Со стоката дадена додека купуваат