• Новак
  • -40 %
SPORTSHUB Секси Бикини Поставува Жица за Слободни Костим за капење Жените Spandex Бански Женски Бикини Плажа, костими за Капење Пливаат Носат Поставува EF0003

SPORTSHUB Секси Бикини Поставува Жица за Слободни Костим за капење Жените Spandex Бански Женски Бикини Плажа,

DEN 460.00
DEN 767.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
SPORTSHUB
Пол:
Жените
Половината:
Средината На Половината
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
EF0003
Материјал:
Lycra,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Бикини Сет

Со стоката дадена додека купуваат