• Новак
  • -24 %
Бохемија Еден-Парче Костим за капење Печатени Цвет V Деколте без Ракави Европски стил Жените костим за сурфање Отворено Костим за капење 3 Стил

Бохемија Еден-Парче Костим за капење Печатени Цвет V Деколте без Ракави Европски стил Жените костим за сурфање

DEN 434.00
DEN 570.72

Достапност
Достапно за нарачка


Бохемија Еден-Парче Костим за капење Печатени Цвет V Деколте без Ракави Европски стил Жените костим за сурфање Отворено Костим за капење 3 Стил
големина на табелата: Големина Висина(cm) Тежина(Kg) Биста Половината М 150-170 40-48 70 AB 75 AB ≤24.93 L 150-170 47-53 70 C 75 AB 80 AB ≤27.56 XL 150-175 52-60 75 C 80 AB 85 AB ≤30.18 XXL 150-175 60-68 80 BC 85 AB 90 AB ≤31.50
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Бренд Име:
PGM
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
DDD22
Материјал:
Памук,Полиестер

Со стоката дадена додека купуваат