• Новак
  • -20 %
LANE4 Трки Пливаат Очила Hydrodynamic Дизајн Анти-магла УВ Заштита за Возрасни Мажи Жени A510

LANE4 Трки Пливаат Очила Hydrodynamic Дизајн Анти-магла УВ Заштита за Возрасни Мажи Жени A510

DEN 1075.00
DEN 1343.52

Достапност
Достапно за нарачка


Да се загрози-отпор PC леќа со анти-магла слој & УВ заштита Различни големини монтажа на носот мост Ултра мека SEBS заптивка Силиконска гума отвор за Лесно прилагодување назад клип

Спецификацијата

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
рамка боја:
Црна
Леќи Во Боја:
сива
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
3cm
Леќа Ширина:
5cm
Бренд Име:
LANE4
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
A510
Рамка Материјал:
Ацетат

Со стоката дадена додека купуваат