• Новак
Бесплатен превозот epacket / Надолу перница & вратот перница &патка надолу перница 45 *70cm / paypal прифатени

Бесплатен превозот epacket / Надолу перница & вратот перница &патка надолу перница 45 *70cm / paypal прифатени

DEN 1344.00

Достапност
Достапно за нарачка


Објектот спецификите
Outerwear Тип : Долу Перница
Место на Потекло : Кина (Копно) Опис на Производот
Висок квалитет надолу перница.Додатен(90% надолу d учк парчиња + 10% патка надолу) тежина е 900g.
40-ти години памучна ткаенина,не semll. Производ Слики
Бело :
Црвено :
Pinck :
бели парчиња патка :
90% бела патка надолу :
90% сива патка надолу :
Сива патка парчиња :
Оваа цена е цената на една перница јадро, големината е 70*45см,исполнет 900g патка надолу.Ве молиме проверете ги перница атрибут информации.Постојат три бои,она што вид на боја треба,ве молам оставете порака.
На купувачот : Pls contect на продавачот прво да се потврди дали имаат инвентар . Sincer сите се многу популарни предмети ,тие често се распродадени многу брзо. Така pls се зборува за продавачот, прво за повеќе информации за стоки и испорака. Ако стоката надминува 2 килограми, ве молиме контактирајте со продавачот да се консултирате со товар, може да се организира за да испратите кина пост воздух парцела. Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост, обично Под 1 KG испратите HK пост, повеќе од 1 KG од UPS-от/DHL .Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу. Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Белешки
* Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдени.
* Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24

Спецификацијата

Шаблон Тип:
Цврста
Дел:
Вратот
Пополнување:
Надолу
Број На Модел На:
70*45
Ткаенина Count:
40
Функција:
меморија
Тежина:
1-1.5 kg
Обликот:
правоаголник
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Постелнината
одделение:
одделение А
тема count:
300TC
Име на производ:
една перница
додатен:
goose надолу пердув
Производ Одделение:
lolorless
боја:
бела, Розова, црвена
Големина:
70*45cm
Мирис:
Никој
Употреба:
Хотел, Спиење, Постелнина
Должина:
One Seat
Возрасна Група:
Возрасни лица

Со стоката дадена додека купуваат