• Новак
2 парчиња/Пакет Симпатична Симулација Чоколадо Ballpoint Пенкало Креативни Топката Пенкало парична Казна Точка 0.7 мм Сина Персоналните Основно Училиште Материјали

2 парчиња/Пакет Симпатична Симулација Чоколадо Ballpoint Пенкало Креативни Топката Пенкало парична Казна Точка

DEN 76.32

Достапност
Достапно за нарачка


Суштински Информации Тип : Ballpoint Пенкало Големина : 9.4*2cm Пишување Точка : 0.7 мм Чоколадо моделирање, Интересна и вкусна Тоа е и пенкало и декорација Боја : Розова Портокал Сини Сива Случаен Испрати
Совет : 2 парчиња/Пакет
Боја На Екранот
Производ Екранот

Спецификацијата

Мастило Боја:
Црна
Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Бренд Име:
devoservice
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Број На Модел На:
[email protected]#9518
Материјал:
Пластични
Големина:
9.4*2cm
боја:
Пинк Бела Браун

Со стоката дадена додека купуваат