• Новак
  • -5 %
3PCS Шарени Галакси Ѕвезда на Небото Гел Пенкала Ѕвездена Шема Симпатична Roller Ball Пенкала Канцелариски Caneta Escolar

3PCS Шарени Галакси Ѕвезда на Небото Гел Пенкала Ѕвездена Шема Симпатична Roller Ball Пенкала Канцелариски

DEN 59.00
DEN 61.92

Достапност
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 3 PCS Шарени Галакси Ѕвезда на Небото Гел Пенкала Ѕвездена Шема Симпатична Roller Ball Пенкала Канцелариски Caneta Escolar
Материјал : Пластика
Модел : Ѕвезда На Небото
Рефил Боја : Црна
Големина : За 16.5 cm
Пишување Точка : 0.35 mm
Стил : Стил Како Што Е Прикажано На Сликата
Количина : 3 PCS Стил Случаен избор, Не Може да Избере
Пакет се Вклучени : 3 PCS Гел Пенкало
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 2-3 ден

Спецификацијата

Тип:
гел пенкало
Бренд Име:
XueSheng
Број На Модел На:
ѕвезда од небото
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Пишување Точка:
0.35 mm
Име 1:
Гел Пенкала
Име 2:
Ѕвезда Од Небото Пенкала
Име 3:
црно мастило пен

Со стоката дадена додека купуваат