• Новак
4Pcs/Многу Jinhao 159 450 599 750 baoer 388 Фонтана пенкало Универзален дизајн големи Пенкало nib Злато совет 0.5 mm Директно Nib

4Pcs/Многу Jinhao 159 450 599 750 baoer 388 Фонтана пенкало Универзален дизајн големи Пенкало nib Злато совет

DEN 94.08

Достапност
Достапно за нарачка


Бренд Име : Jinhao
Тип : Фонтана Пен
Опис :
*Nib Материјал : метал
*Nib Тип : Стандарден Тип
*Број На Модел : Директно Nib
*големина : 3.5 см
*Боја : Златна
*Специјална Апликација : Пишување
*Пишување Точка : 0.5 mm
* Пакет Содржина : 4 x Директно Nib
Answer : ___________________________ Note : *осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.
*Мерење дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Тип:
фонтаната пен
Пакување:
Лабава
Nib Тип:
Стандарден Тип
Nib Материјал:
Iraurita
Пишување Точка:
0.5 mm
Број На Модел На:
Директно Nib
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Посебна Апликација:
пишување
Бренд Име:
semoic

Со стоката дадена додека купуваат