• Новак
  • -10 %
36 компјутери/Многу Лето Цвет ballpoint пенкала 0.5 mm 4 боја во 1 маркер пенкала Канцелариски Канцеларија училиште материјали Canetas escolar EB526

36 компјутери/Многу Лето Цвет ballpoint пенкала 0.5 mm 4 боја во 1 маркер пенкала Канцелариски Канцеларија

DEN 1037.00
DEN 1152.00

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот
36 компјутери/Многу Лето Цвет ballpoint пенкала 0.5 mm 4 боја во 1 маркер пенкала Канцелариски Канцеларија училиште материјали Canetas escolar EB526
Функција :
Инспирација : 4 боја во 1 пен.
Мастило боја : Зелена, Црвена, Сина, Црна .
Дизајн : 3 различен дизајн.
Пишување точка : 0.5 mm, мазна искуство.
Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Димензии : Должина 14.5 cm.
Тежина : 11g.
Функција : Ballpoint пенкало / Канцелариски прибор/ Подарок.
Совет : Ова е 36 парчиња/Многу, се меша со различни дизајни. Секое парче пенкало има 4 рефил во 1 тело.

Спецификацијата

Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Број На Модел На:
маркерот
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
VALIOSOPA
Материјал:
Пластични

Со стоката дадена додека купуваат