• Новак
  • -15 %
Kawaii Нинџа Highlighter , Креативни Прекрасна Цртан филм Зајакот Нинџа Сјајот Пенкало за Деца означување како корејски Канцелариски

Kawaii Нинџа Highlighter , Креативни Прекрасна Цртан филм Зајакот Нинџа Сјајот Пенкало за Деца означување како

DEN 612.00
DEN 720.00

Достапност
Достапно за нарачка

6 постави по цел 1 set = 6pcs пенкала преполна со PVC кеса Димензии : 65mm во должина Мастило боја : 6 различни бои
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.
Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.
Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај.
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница

Спецификацијата

боја:
мешана боја
Мастило Боја:
6 бои
Тип:
гел пенкало
Гел Пенкало е Мастило Функција:
glitter
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Течност-Мастило
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
GLP014
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Пишување Точка:
Други

Со стоката дадена додека купуваат