• Новак
  • -8 %
12 КОМПЈУТЕРИ MOQ Достав Бренд 0.5 mm парична Казна Пенкало Црна, Сина, Црвена Гел Мастило Пенкало со Одлична Мазна Пишување Точка на големо прифатливо

12 КОМПЈУТЕРИ MOQ Достав Бренд 0.5 mm парична Казна Пенкало Црна, Сина, Црвена Гел Мастило Пенкало со Одлична

DEN 33.00
DEN 36.00

Достапност
Достапно за нарачка

Објектот спецификите
Pls ве молиме имајте во предвид дека мастило боја опцијата "друго" значи " меша боја(боја просек) ".
Име : 12 КОМПЈУТЕРИ MOQ Достав Бренд 0.5 mm парична Казна Пенкало Црна, Сина, Црвена Гел Мастило Пенкало со Одлична Мазна Пишување Точка на големо прифатливо
е прилагодено : никој
Бренд Име : Достав
Материјал : Пластика
Употреба : Office & Училиште Перо
Erasable Или Не : Не
Пишување Точка : 0.5 mm, Мазна Пишување
Новина : Никој
Број на модел : WSZP-512 парична Казна пенкало Опис на Производот
12 компјутери/Лот 3 бои & Мастило : Црна, Сина, Црвена
Сино мастило ballpoint пенкало 0.5 mm
Класичен канцелариски прибор пенкала Канцелариски
Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина материјал училиште материјали
Топ Сосема Нов
Тежина : 10g.
Функција : Гел пенкало / Подарок.
Совет : Ова е 12 парчиња/Многу, со една боја или 3 бои се меша.
Ние верува, simpleness е суштината на животот!

Спецификацијата

Мастило Боја:
Црна, Сина, Црвена, Други
боја:
1 компјутер, 3 компјутери, 6 компјутери, 12 компјутери
Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Број На Модел На:
WSZP-512
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
боја:
Црна, Сина, Црвена
Пакување:
12pcs/кутија, 12boxes/случај, 12cases/картон

Со стоката дадена додека купуваат