• Новак
Replacment Чип за Surelab D700 Печатач Едно Време Чип T7821-6 Мастило Кертриџ Чип 30 парче Бесплатен превозот

Replacment Чип за Surelab D700 Печатач Едно Време Чип T7821-6 Мастило Кертриџ Чип 30 парче Бесплатен превозот

DEN 3864.00

Достапност
Достапно за нарачка


Replacment Чип за Surelab D700 Печатач Едно Време Чип T7821-6 Мастило Кертриџ Чип
Кертриџ No : За d700 T7821-T7826
Погодна за печатење : За Surelab D700
Чип : Компатибилни чип, за еднократна употреба
Предност :
1. Лесен за инсталација;
2. Покаже мастило ниво;
3. Животна средина-пријателски;
4. Економски,Многу поевтино отколку користете оригинални касети;
Во Ред : точка ќе дојде 5 целосен сет чип вкупно 30 чип
Ние поддршка МИКС ЦЕЛ : минимум цел количина за секој објект е 5 компјутери/set.
чекор 1) Испрати списокот на ставки со количина за нас.
чекор 2) ние ви испратиме линк за микс цел.
чекор 3) ве молам поставете го вашиот микс цел под линк ( ве молиме забелешка јасно за цел detal, на пример, : item & количина, )
чекор 4) ние се прилагоди на вкупната цена.
чекор 5) на Крај,ве молиме да обрнете за moeny да Зачувам.
Испорака :
1. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2-7workday по добивате вашата исплата.
2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Бесплатен Превозот :
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето.Со избор на Fedex DHL нормално услугата ќе испрати страна на други или не превозот. Но ти знаеш пред
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Повратни информации :
1.Ние зависи од нашите клиенти satisifaction да се успее.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации.
3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашиот coroperation.
Услуги на клиентите :
1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
2.Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење. Но ние ќе се обидеме да се декларираат како " Подарок'or 'Примерокот' со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци.
Многу Важни Совети :
Имаме многу искуство на царинската расчистување,
ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за декларираната вредност на фактура,така што ќе може да избегне да плаќаат висок данок.
колку што ние знаеме , ФРАНЦИЈА, БРАЗИЛ и ТУРЦИЈА имаат строги inport политика.значи, ако вашиот пакет ќе оние земја,мора да се доста запознаен со политиката и да ни каже што треба да правиме .ако сте од Бразил,мора да се обезбеди вашите CPF БРОЈ(ДАНОЧЕН БРОЈ) до нас

Спецификацијата

боја:
C, Y, Б.К., М, Светлина Цијан, Магента Светлина
Тип:
Кертриџ Чип
Бренд Име:
Fcolor
Структура:
Одделени Кертриџ
Применливи Опрема:
Печатач
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
surelab d700
Објектот:
Заменете кертриџ чип
боја:
б.к c m y lc lm
Мастило вредност:
200ml по боја за печатење
За употреба :
оригинален кертриџ или compatiable кертриџ
цел КОЛИЧИНА :
5 целосен сет вкупно 30 парче

Со стоката дадена додека купуваат