• Новак
  • -12 %
29T Рака Замав Возачот Fuser Опрема За HP Laserjet Pro 400 MFP M401 M425 M425dn M425dw M401a M401d M401dn M401dw RU7-0374 RU7-0375

29T Рака Замав Возачот Fuser Опрема За HP Laserjet Pro 400 MFP M401 M425 M425dn M425dw M401a M401d M401dn M401dw

DEN 379.00
DEN 430.56

Достапност
Достапно за нарачка


29 T Рака Замав Возачот Fuser Опрема За HP Laserjet Pro 400 MFP M401 M425 M425dn M425dw M401a M401d M401dn M401dw RU7-0374 RU7-0375
Пакетот Вклучува :
5pcs 29 T Рака Замав Возачот Fuser Опрема
Пакување Тип :
Боја кутија за пакување Печатач Модел :
За HP Laserjet Pro 400 MFP M401 M425 M425dn M425dw M401a M401d M401dn M401dw
Превозот :
1. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
2. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay,. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Гаранција :
1. 12 месеци Производителот 's Гаранција . Купи со доверба!
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
3. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
4. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Спецификацијата

Бренд Име:
vilaxh
боја:
Други
Број На Модел На:
RU7-0374 RU7-0375
Тип:
Други
КОЛИЧИНА:
5pcs
RU7-0374 :
RU7-0375
за hp laserjet m401:
за hp laserjet pro 400 fuser опрема
за hp pro 400:
laserjet pro 400
за hp m401 fuser Опрема:
fuser Опрема за hp laserjet pro 400
за hp m401:
за hp laserjet pro 400 m401dn
за hp m401dn:
за hp m401dn печатач
за hp 400 m401:
за hp laserjet pro 400 печатач
Модел На Печатач:
M401a M401d M401dn M401dw
Модел:
Ујп 400 MFP M401 M425 M425dn M425dw

Со стоката дадена додека купуваат