• Новак
  • -25 %
4 x Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции + Чипови За HP Color LaserJet 2020 2025 CM2320 CB530A 304A CB531A CB532A CB533A Печатач

4 x Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции + Чипови За HP Color LaserJet 2020 2025 CM2320 CB530A 304A CB531A

DEN 817.00
DEN 1089.12

Достапност
Достапно за нарачка


Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
Боја
Тонер Во Прав
Количина
( 40g/Шише )
Чип
Количина
(ЕЕЗ) CP1215
Црна
1
1 CP1215 Синозелена 1 1
CP1215 Магента 1 1
CP1215 Жолта 1 1
Модел No : Ласерски Тонери Прав За HP За Canon
Крстот Тежина Кг/Вреќа : 4 x 0.04 КГ/Вреќа/Боја
Тонер Содржина G/Торба : 4 x 40g/торба/боја
Боја : Црна / Синозелена / Магента / Жолта
Потекло : Zhuhai,Guangdong,Кина
Пакување : Алуминиум Торба
Олово Време : 2-4 работни дена по плаќање
Кертриџ Код : Шишиња ( 40g/Шише ) + 1 Сет Чипови
Оваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел :
Тонер Прав Модел :
CP1215
Тонер Кертриџ За HP Модел :
CB530 A 304 A 410 A Црна
CB531 A 304 A 410 A Синозелена
CB532 A 304 A 410 A Магента
CB533 A 304 A 410 A Жолта
За HP Ласерски Печатач во Боја laser Jet CP2020/2024/2025/2026/2027/2024n/2024dn/2025n/ 2025dn/2025x/2026n/2026dn/2027n/2027dn CP2025 X/CP2025 N/CP2025 DN CP2020 X CP2020 N CP2020 DN Color laser Jet CM2320 MFP Серија Боја laser Jet CP2020/2024/2025/2026/2027/2024n/2024dn/2025n/ 2025dn/2025x/2026n/2026dn/2027n/2027dn Color laser Jet CM2320 MFP Серија Laserjet Enterprise 300 боја M351 Laserjet Enterprise 300 боја M375nw Laserjet Enterprise 400 боја M451nw
Тонер Кертриџ За Canon Модел :
CRG118/318/418/718
За Canon Ласерски Печатач
LBP-7200/7660cdn/8381cdw
LBP7200 MF8350/8330 (CRG118/418/718)
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки
100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чип
Забелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред. Ви благодариме!

Спецификацијата

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
TN001
Функција:
Компатибилен
Обоени:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат