• Новак
Боја тонер за ресетирање на чип за OKI C5650 C5750 ласерски печатач рефил кертриџ 43872305~43872308

Боја тонер за ресетирање на чип за OKI C5650 C5750 ласерски печатач рефил кертриџ 43872305~43872308

DEN 144.00

Достапност
Достапно за нарачка


Боја тонер за ресетирање на чип за OKI C5650 C5750 ласерски печатач рефил кертриџ
Предност Професионални производител на тонер кертриџ чипови за неколку години Квалитет : Голем обем фабрика силна поддршка Гаранција : 1 : 1 да го замени било неисправни производи предизвикани од нашите произведени Конкурентна цена : Заштеда до 70% Брза испорака : Сите налози ќе бидат брод во рок од 24 часа од DHL/UPS/ФЕДЕКС/EMS итн. Снабдување способност : 100,000 компјутери/месец
Основните технички параметри :
Тонер Кертриџ чип за OKI C5650 C5750
Потекло
Кина
Боја
К/C/M/Y
Верзија
Не ограничена област
Принос
Б.К : 8 K C/M/Y : 2К
Модел На Печатач
C5650 C5750
Тонер Кертриџ Модел
43872308 К/43872307 C/43872306 M/Y 43872305
Гаранција : 1 : 1 замена на неисправни оние!
Детали
Производ Семејство Компатибилен за Dell Компатибилен за Epson Компатибилен за HP Компатибилен за Utax Компатибилен за Lexmark Компатибилен за Xerox Компатибилен за Samsung Компатибилен за Остри Компатибилен за Ricoh Компатибилен за IBM Компатибилен за Canon Компатибилен за OKI Компатибилен за NEC Компатибилен за Брат Компатибилен за Леново Компатибилен за Teco Компатибилен за Phili - pps Компатибилен за Sagem Компатибилен за Kyocera Компатибилен за Minolta Компатибилен за Toshiba Компатибилен за Картонче Компатибилен за Fonder Компатибилен за КАНЦЕЛАРИЈА
Зошто да го одберете нас? Висок квалитет со многу конкурентна цена, не треба да се споредуваат.Ги зачувате вашите трошоци!! Целосна производи линија за да го зачувате вашето време и енергија,нема потреба да се најде насекаде!! Најдобра услуга за да ви даде најдобри купување искуство!
Сертификат
Пакет
Повратни информации од корисниците Дојде во рамките на наведените време на испорака и беше како што е опишано. Се користи еден досега и тоа функционира како што треба. Многу задоволство.Крег(Од ПЛ,САД) Сигурен компанија сериозни, и убави луѓе .. Massimo(Од Ромите,Италија) Многу добра продавачот. Лесен и безбеден шопинг, јас препорачувам тоа.Yanko(Од Варна, Бугарија) целосен и вистински опис на објектот. Одлична комуникација. Zhanna(Од САД) Verry Добра услуга+++++++++++++++++++++++Роџер(Од Канада) Цена добро. Брза испорака (ЕМС пост да Русија (Kaliningrad) 13 дена. Ви благодариме за exellent работа! Zaicev(Од Русија)
Гаранција 2 години од датумот на купување Неисправни помалку од 0.1% И ние го прифаќаме 1 : 1 замена на неисправни чип
Повратни информации
Ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако сте задоволни ! Ние ќе биде многу gratefull за вашата поддршка!
Повеќе загрижени за нашиот тонер чипс или други печатач делови,ве молиме не двоумете се да истрага сега !

Спецификацијата

боја:
C, Y, Б.К., М
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
C5650 C5750
Компатибилен Бренд:
OKI
печати принос:
BK
боја:
К/C/M/Y
Модел На Печатач:
C5650 C5750
Delievery време:
1-3 дена по примам целосна исплата
is_customized:
Yes
кертриџ модел:
43872308~43872305

Со стоката дадена додека купуваат