• Новак
  • -6 %
6 Боја Полна мастило Refillable мастило кертриџ одговараат за PGI820 CLI821 ,одговараат за iP3680 4680 4760 MP545 558 568 628 MX868 MP996 988

6 Боја Полна мастило Refillable мастило кертриџ одговараат за PGI820 CLI821 ,одговараат за iP3680 4680 4760

DEN 722.00
DEN 768.00

Достапност
Достапно за нарачка


Објектот вклучуваат :
Целосна Мастило PGI-820 PBK * 1 парчиња
Целосна Мастило CLI-821 Б.К. * 1 парчиња
Целосна Мастило CLI-821 Ц * 1 парчиња
Целосна Мастило CLI-821 M * 1 парчиња
Целосна Мастило CLI-821 Y * 1 парчиња
Целосна Мастило CLI-821 GY * 1 парчиња
Вкупно 1 сет , 6 парчиња Целосна мастило касети .
Одговараат на модели
Refillable мастило кертриџ Одговараат за PGI-820 CLI-821
[6 БОИ Целосна мастило]
Мастило
Полн со специјализирани Боја на мастило
Бои
Б.К Б.К C M Y GY, 6 БОИ
Одговараат на касети
PGI-820 Б.К.
CLI-821 Б.К.
CLI-821 C
CLI-821 M
CLI-821 Y
CLI-821 GY
Producr карактеристики
висок квалитет,добри перформанси,со ЛАК чипови
Одговараат на машина
CANON PIXMA ip 3680
CANON PIXMA ip 4760
CANON PIXMA ip 4680
CANON PIXMA Пратеник 558
CANON PIXMA Пратеник 545
CANON PIXMA Пратеник 568
CANON PIXMA Пратеник 628
CANON PIXMA Пратеник 638
CANON PIXMA Пратеник 648
CANON PIXMA MX 868
CANON PIXMA Пратеник 988
CANON PIXMA Пратеник 996
(За Кина Кореја итн пазарот )
* Соодветни машина модели може да не се наведени целосно или ажурирани во времето,
ако било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
ве молиме обрнете внимание на касети број на модел ,да се обезбеди тоа е исто
модел како вашата оригинална касети.

Спецификацијата

Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Обоени:
Yes
боја:
C,K,M,Y,Други
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
СТР-820-821-Целосната-6
Тип:
мастило кертриџ
Производот:
refillable мастило касети
мастило статус:
Полн со специјализирани Боја на Мастило
одговараат на касети:
одговараат за Canon Pgi-820 cli-821 , 6 боја
одговараат на машина :
Одговараат за iP3680 4680 4760 MP545 558 568 628 638 648 MX868 876
чипови:
Со ЛАК чипови
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат