• Новак
  • -5 %
CIDY 24mm Црно на Пурпурна Етикета Лента Компатибилен стр допир ламинат tze P51 tz P51 tze-P51 tz-P51 лента за брат принтери

CIDY 24mm Црно на Пурпурна Етикета Лента Компатибилен стр допир ламинат tze P51 tz P51 tze-P51 tz-P51 лента

DEN 283.00
DEN 297.60

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип:
печатач лента
Големина:
110*80
Бренд Име:
cidy
Тип:
Друг Вид
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
боја:
Виолетова
Број На Модел На:
TZe-P51
Компатибилен Бренд:
Брат

Со стоката дадена додека купуваат