• Новак
  • -5 %
10 компјутери 80mm УВ Мастило Филтер 5 Micron Отпорни на Infiniti/JHF/Allwin/Phaeton/CrystalJet УВ Мастило Принтери

10 компјутери 80mm УВ Мастило Филтер 5 Micron Отпорни на Infiniti/JHF/Allwin/Phaeton/CrystalJet УВ Мастило

DEN 1231.00
DEN 1296.00

Достапност
Достапно за нарачка

10 компјутери 80mm УВ Мастило Филтер 5 Micron Отпорни на Infiniti/JHF/Allwin/Phaeton/Crystal Jet УВ Мастило Принтери
Овие филтри се растворувач отпорни.
тоа е за спречување на вашиот printheads затнат.
Филтер параметар : 5µm
Должина : 80 MM
Имаме бело/црна боја на мастило филтер,pls остави порака која тип што треба,или ќе испрати црна ако цел на овој линк.

Спецификацијата

Број На Модел На:
ув мастило филтер
Бренд Име:
TOPINKJET
Тип:
Други
Име на производ:
ув мастило филтер
погоден:
Infiniti/JHF/Allwin/Phaeton/CrystalJet УВ Мастило Принтери
Должина:
80mm
боја:
Црна
Материјал:
П. P материјал
Употреба:
за инк-џет печатач филтер
Објектот:
УВ мастило филтер за Infiniti/JHF/Allwin/Phaeton/CrystalJet УВ Мастило за Печатење
Филтер параметар:
5um
За:
Infiniti/JHF/Allwin/Phaeton/CrystalJet УВ Мастило Филтер
1 многу:
10pcs

Со стоката дадена додека купуваат