• Новак
  • -5 %
1000 компјутери Печатач Чистење Брисеви Растворувач Пена Падна Чистење на Сунѓерот Стапови брис за Epson Ролан Mimaki Mutoh Печатач

1000 компјутери Печатач Чистење Брисеви Растворувач Пена Падна Чистење на Сунѓерот Стапови брис за Epson Ролан

DEN 6840.00
DEN 7200.00

Достапност
Достапно за нарачка

1000 компјутери Печатач Чистење Брисеви Растворувач Пена Падна Чистење на Сунѓерот Стапови брис за Epson Ролан Mimaki Mutoh Печатач на Оваа чистење брис(сунѓерот стап) е посебно за чистење на база на вода и сите растворувач глава за печатење, како што Роланд, Mimaki, Mutoh принтери....
Глава материјал : Висок Квалитет на Сунѓерот
Вкупната Должина 13cm (5 инчи) - 200 парчиња еден пакет

Спецификацијата

Бренд Име:
TOPINKJET
Број На Модел На:
брис
Тип:
Други
Објектот:
1000pcs Чистење Брис за глава за печатење инк-џет Печатач, брисеви

Со стоката дадена додека купуваат