• Новак
20pcs ЗА XEROX ЧИП 6600/workcentre 6605 чип 106R02232 106R02229 106R02230 106R02231 ЗА XEROX WC6600 6605 ЧИП

20pcs ЗА XEROX ЧИП 6600/workcentre 6605 чип 106R02232 106R02229 106R02230 106R02231 ЗА XEROX WC6600 6605 ЧИП

DEN 470.40

Достапност
Достапно за нарачка


Испраќаат КОЛИЧИНА
Како и обично 20pcs испраќаат. Можете да забелешка вашето барање количина кога се одржи редот.
Компатибилен
со
ЗА XEROX ЧИП 6600/workcentre 6605 чип 106 R02232 106 R02229 106 R02230 106 R02231 ЗА XEROX WC6600 6605 ЧИП
Верзија
ЕУ
Боја
CMYK
Принос
8 K-Б.К., 6 K-CMY
ОЕМ број
106 R02232 106 R02229 106 R02230 106 R02231
Ние, исто така имаат оние дел број за тонер чип/ тапан чип како што е подолу.
106 R02244
Б.К.
3k
ЗА XEROX ЧИП 6600/workcentre 6605 чип САД
106 R02241
C
2k
106 R02242
М
2k
106 R02243
Y
2k
106 R02228
Б.К.
8k
ЗА XEROX ЧИП 6600/workcentre 6605 чип САД
106 R02225
C
6k
106 R02226
М
6k
106 R02227
Y
6k
106 R02236
Б.К.
8k
ЗА XEROX ЧИП 6600/workcentre 6605 чип LA
106 R02233
C
6k
106 R02234
М
6k
106 R02235
Y
6k
106 R02252
Б.К.
3 K
ЗА XEROX ЧИП 6600/workcentre 6605 чип LA
106 R02249
C
2 K
106 R02250
М
2 K
106 R02251
Y
2 K
106 R02248
Б.К.
3 K
ЗА XEROX ЧИП 6600/workcentre 6605 чип ЕУ
106 R02245
C
2 K
106 R02246
М
2 K
106 R02247
Y
2 K
106 R02232
Б.К.
8 K
ЗА XEROX ЧИП 6600/workcentre 6605 чип ЕУ
106 R02229
C
6 K
106 R02230
М
6 K
106 R02231
Y
6 K
106 R02237
Б.К.
11 K
ЗА XEROX ЧИП 6600/workcentre 6605 чип МЕНЕ
106 R02238
C
11.5 К
106 R02239
М
11.5 К
106 R02240
Y
11 K
108 R01121
Б.К.
60 K
ЗА XEROX ЧИП 6600/workcentre 6600/6605/6655 тапан чип
108 R01121
C
60 K
108 R01121
М
60 K
108 R01121
Y
60 K
106 R01630
Б.К.
2 K
ЗА XEROX ЧИП Docuprint 6000/6010/6015 (Noth Америка,Западна Европа)
106 R01627
C
1 K
106 R01628
М
1 K
106 R01629
Y
1 K
106 R01634
Б.К.
2 K
ЗА XEROX ЧИП Docuprint 6000/6010/6015 (Јужна Америка,Источна Европа,Африка)
106 R01631
C
1 K
106 R01632
М
1 K
106 R01633
Y
1 K
Повратни информации со 5 ѕвезди за вашиот референца.

Спецификацијата

Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
ЗА XEROX ЧИП 6600/workcentre 6605 чип
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
DOINK
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
XEROX
боја:
МОНО
верзија:
WW
за Xerox:
чип
ЗА XEROX ЧИП 6600 чип:
тонер чип
ЗА XEROX ЧИП workcentre 6605 чип:
Тонер кертриџ чип
Принос:
8K 6K
106R02232 106R02229 106R02230 106R02231:
ФАБРИЧКИ ЧИП
примерок ред:
Прифатливо
слободни:
превозот
Висок:
квалитет

Со стоката дадена додека купуваат