• Новак
  • -8 %
1set Refillable Кертриџ за T1971 T1962 T1963 T1964 Со Ресетирање на Buttom Чип одговараат За Epson XP201 XP211 XP204 XP401 XP214

1set Refillable Кертриџ за T1971 T1962 T1963 T1964 Со Ресетирање на Buttom Чип одговараат За Epson XP201 XP211

DEN 583.00
DEN 633.60

Достапност
Достапно за нарачка


1set Refillable Кертриџ за T1971 T1962 T1963 T1964 Со Ресетирање на Buttom Чип одговараат За Epson XP201 XP211 XP204 XP401 XP214 Забележите : Кога ќе нарачате. Ве молиме проверете ја вашата мастило кертриџ модел во согласност со приказ на производот модел. Според оригиналниот модел на мастило касети да купуваат касети.Не е ccording на печатач модел да купуваат касети
Модел ОЕМ Модел Боја на Мастило
волумен(ml) Употреба На Чип E-1951/1961/1971 T1951/T1961/T1971 Црна 13 ИЗРАЗУВАЊЕ XP-101/XP-201 XP-211/XP-204 XP-401/XP-104 XP-214/WF-2532 со
чип E-1952/1962 T1952/T1962 Синозелена 13 E-1953/1963 T1953/T1963 Маг 13 E-1954/1964 T1954/T1964 Yel 13
4 PCS МНОГУ 1x Црна refillable кертриџ 1x Синозелена refillable кертриџ 1x Магента refillable кертриџ 1x Жолта refillable кертриџ

Спецификацијата

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
Карина Г.
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
refillable за T1971 T1962 T1963 T1964
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Тип:
refillable мастило кертриџ
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
мастило:
Празен
Сертификати:
CE/STMC/ISO9001/ISO14001/ROHS
Производи Рок На Траење:
36months
чип:
со чип

Со стоката дадена додека купуваат