• Новак
  • -10 %
10PCS Fuser Одредување на Филмот Ракав за HP LaserJet 1005 1010 1015 1020 1150 1160 1320 3050 3052 p2015 1200 1300 печатач Одредување на Филмот

10PCS Fuser Одредување на Филмот Ракав за HP LaserJet 1005 1010 1015 1020 1150 1160 1320 3050 3052 p2015 1200

DEN 855.00
DEN 950.40

Достапност
Достапно за нарачка


Нашето ветување :
1)Висок квалитет,JACA 100% производство од фабриката.
2)Ако не е квалитет е проблем на производи,производителите поддршка да го замени по потврдите.
3)Нашите производи се точно опишани,100% вистински шут слики.
4)Ние може да обезбеди професионална онлајн технички услуги за поддршка,времето е 09 : 00 am~9 : 00 часот.
5)на Нашите производи гаранција еколошки. Производ покажуваат време : Околу нас : Компанијата сертификација : Фабрика е предмети покажуваат : најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П1 : Дали сте тргување компанија или производителот?
A : Ние сме фабрика.Ако имате било какви шанси да ја посетите,топло добредојде на нашата фабрика.имаме калап за сите широк формат касети и го продаде најголемиот дел од печатач делови како EPSON,HP,CANON,БРАТ,РОЛАН итн...
Q2 : Што е минимум за количество(MOQ)?
A : Нема ограничена количина.мали или примерок цел е прифатливо.
Q3 : Што е вашиот начин на плаќање?
A : Плаќање =1000 %.Т/T однапред,биланс пред пратката.исто така, ја прифати Виза,Пари,Кредитни картички,Paypal,Aliexpress и Запад унија
Q4 : Колку долго е вашето време на испорака?
A : Генерално тоа е 1-2 дена доколку стоката се во акции или тоа 's 3-4 дена, доколку стоката не е во парк.
исто така, тоа е според квантитетот.
П5 : Било кои проблеми може да го замени?
A : Сите стоки пристигне(вклучува превозот проблем)во рамките на 7days ако има било какви проблеми или не, со задоволство ќе замена слободни.
Q6 : Вашата стока се инсталира рачно или тешко да се користи?
A : Сите стоки имаат детали се инсталира рачно и ние, исто така, ќе се 24 часа услуги на интернет.
По-продажбата на услугата : 1)100% пред-тестирани пред да ја напушти фабриката . 2 ) Сите наши производи се вршат и на оригиналниот печатач . 3 ) 1 : 1 замена за било каков дефект предизвикан од нашата фабрика .. но треба да се тестираат и да ни даде на повратните информации во рамките на 7days кога пристигнал. ако се исполнат ништо доцна,ве молиме да се чувствуваат слободни да разговара со нас во прв план.многу ви благодариме за соработката! 4 ) Специјализирани производител многу искуство во оваа област,ти си најдобар избор ! 5 ) Одлични услуги на клиентите и техничка поддршка . 6 ) Строга квалитетот на системот за контрола и професионални R&D оддел . Подобар квалитет,Подобра услуга и најдобрите трговски тука! ! !

Спецификацијата

Број На Модел На:
fuser филм ракав
Бренд Име:
JACA
Тип:
Други
Име На Компанија:
JIACAI печатач потрошен материјал
Printer model 1:
За HP 1000 1010 1012 1018 1020 1022 1150 1160 1220
Printer model 2:
За HP 1320 3050 3052 p2015 1200 1300
Printer Model 3:
За Canon 2900 3000 3200 3112 MF4012 MF4010 MF3220
марка :
1010

Со стоката дадена додека купуваат