• Новак
4PC Висок Квалитет најголемиот Дел Печатач Пигмент Мастило За HP Officejet 178 920 364 564 670 655 932 933 934 935 950 951 865 Касети Ciss

4PC Висок Квалитет најголемиот Дел Печатач Пигмент Мастило За HP Officejet 178 920 364 564 670 655 932 933

DEN 1810.08

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашиот магазин,Имаат ncie ден
4 PC/Многу Висок Квалитет најголемиот Дел Печатач Пигмент Мастило За HP Officejet 178 920 364 564 670 655 932 933 934 935 950 951 865 Мастило Кертриџ
Опис
Кертриџ модел
За HP 950 932 920 934 178 364 564 670 655 862
Име На Производ
За HP Пигмент мастило
Боја
4 Бои ( Б.К / C / M / Y )
Користат за
Injetk Принтер ink Вид Пигмент Мастило Пакување 100ml / 500ml / 1000ml Сертификат ISO9001&14001 / SGS / MSDS / DGM
Б.К X 100 ML , C 100 ML , M X 100 ML , Y X 100 ML
Бидете внимателни
Затворен да се погледне надолу, освен ако не сте подготвени да се купи висок
Потсетување :
1. Ако мислите дека не сте подготвени да купите овој производ сега,
можете да ги додадете во количката или омилени
2. која ќе биде полесно за вас да се најде овој производ во време
кога ви треба.
3. Можете да alsocollectour продавница, па кога постои нов производ
или какви било попусти, можете да го знаат тоа веднаш.
4.Можете да одат до продавница насловна страница за да дознаете повеќе за
слични производи, ви благодарам.
5.
Кликнете тука линк или Слика за да ја Купи
Кликнете тука линк или Слика за да ја Купи
Кликнете тука линк или Слика за да ја Купи
Кликнете тука линк или Слика за да ја Купи
Кликнете тука линк или Слика за да ја Купи
Кликнете тука линк или Слика за да ја Купи
Кликнете тука линк или Слика за да ја Купи
Кликнете тука линк или Слика за да ја Купи
За цел
Изберете ја вашата интересна предмети,и го стави на ред
ако имате било какви прашања,ве молиме запомнете контакт со нашите продажни онлајн,или оставете порака.
За Плати
Т/T Зачувам Western union Paypal Кредитна картичка ВИЗА
Зачувам вклучуваат многу начин на плаќање за вас да изберете.
За Достава
Бесплатен превозот на нашата веб страница се кина пост.
Можете да изберете побрзо курир како DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS,ARAMEX итн.
Можете да побарате од нас брод вашата агент во Кина
Можете исто така да ред други печатач потрошен материјал од нас :
Компатибилен со мастило кертриџ
Refillable мастило касети
Ciss систем
ЛАК чипови / чип resetter/ чип декодер
Глава за печатење / мастило амортизерите / мастило пумпа / мајка одбор
Боја на мастило / Боја / Сублимација мастило / Текстилни бои / Еко-солвентни мастила
Функција
1> Заштеда на пари.
2> Компатибилен gurantee.
3> Средина пријателски.
4> Брз испорака.
5> Конкурентни цени.
6> Pre-тест пред пратката.
7> Со добри по-продажба на услуги.
8> Со техника поддршка.
9> Со потребните прирачник или инструкции.
10> Многу извоз и услуги искуство.
Превозот начин
Време На Испорака
Кина/HK пост
15-60 Woking Дена
DHL/Федекс/UPS/ТНТ
3-8 Дена Woking
EMS
8-25 Woking Дена
Aramex
8-20 Дена Woking
Epacked/ E-EMS
20-25 Дена Woking
Бразил Пост
30-80 работни Дена
Ако не сте го најдете вашиот интересни предмети,не грижете се,Контактирајте со нас
На Вниманието На : Елена
Нашата Продавница : cn1653202
Trademessager : cn1510784685

Спецификацијата

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Бренд Име:
boma.ltd
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
178/920/364/564/670/655/862 мастило
Производот:
За HP Мастило
боја:
К C Y M
тип на мастило:
Висок Квалитет На Универзалната Најголемиот Дел Печатач Пигмент Мастило
јачина:
100ml/боја
Модел 1:
За HP 178 920 364 564 670 655 862
Модел На Печатач:
За HP Officejet Pro 6830 6812 6815 6835 6220 6230 Печатач
MOQ:
1 Многу (4 Парчиња)
Олово Време:
2-4 работни денови по плаќање
превозот:
HK Пост , DHL, Fedex
Обоени:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат