• Новак
  • -5 %
44469803 44469804 44469805 44469806 CMYK тонер кертриџ за oki mc362 mc352 mc561 c310 c330 c331 тонер кертриџ

44469803 44469804 44469805 44469806 CMYK тонер кертриџ за oki mc362 mc352 mc561 c310 c330 c331 тонер кертриџ

DEN 3648.00
DEN 3839.52

Достапност
Достапно за нарачка


4 Пакет 44469803 44469804 44469805 44469806 CMYK тонер кертриџ за oki mc362 mc352 mc561 c310 c330 c331 тонер кертриџ
ние користиме високо квалитетни тонер прашок рефил со сите тонери со чипови ,може директно да се стави во машина за употреба за тоа ,ви благодариме ОЕМ Код За употреба во Страница Принос Боја Чип Нова/Reman. Тип 44469803 C330 C510 C530 C560 3500 Б.К со чип Reman ТОНЕР 44469804 2000 КИП со чип Reman 44469805 2000 MG со чип Reman 44469806 2000 YL со чип Reman

Спецификацијата

Тип:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
DJLP
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
44469803 44469804 44469805 44469806
Компатибилен Бренд:
OKI
Компатибилен Бренд:
OKI
Страница Принос:
Б.К
боја:
CMYK
категорија:
печатач потрошен материјал
Стоковните:
OKIC310 тонер кертриџ
Функција:
Компатибилен
Гаранција:
12 месец guanranted
за употреба во:
C301 C321 MC332dn MC342dn
Компатибилен:
C330 C510 C530 C560 Печатач
Повторно составувајте:
Yes
квалитет:
одделение А

Со стоката дадена додека купуваат