• Новак
4pcs/многу Mimaki JV33 SS21 Постојан чип за Mimaki JV33 SS21 JV5 принтер ink чипови за продажба на

4pcs/многу Mimaki JV33 SS21 Постојан чип за Mimaki JV33 SS21 JV5 принтер ink чипови за продажба на

DEN 2688.00

Достапност
Достапно за нарачка


опис на производот
4pcs/многу Mimaki JV33 SS21 Постојан чип за Mimaki JV33 SS21 печатач JV5 мастило чипови за продажба на
производ спецификите
Слики покажуваат
другите слики

Спецификацијата

Број На Модел На:
mimaki ss21 мастило чип
Бренд Име:
BAIHENGLIANMENG
Тип:
Други
Точка име :
mimaki ss21 мастило чип
печатење тип:
инк-џет печатач
Погоден за:
Mimaki JV33 SS21 печатач JV5 печатач
Состојба:
бренд нови со добар квалитет
превозот начин :
DHL/EMS/КИНА, ВОЗДУХОТ ПОСТ /ФЕДЕКС
плаќање:
western union /paypal T/T
Местото на Оригиналот:
Кина
погоден:
голема количина на залиха
1lot:
4pcs

Со стоката дадена додека купуваат