• Новак
  • -20 %
LC131 LC133 refillable мастило кертриџ со Постојан ЛАК чипови за Брат J245/J470DW/J650DW/J870DW печатач

LC131 LC133 refillable мастило кертриџ со Постојан ЛАК чипови за Брат J245/J470DW/J650DW/J870DW печатач

DEN 482.00
DEN 602.40

Достапност
Достапно за нарачка


LC131 LC133 refillable мастило кертриџ со Постојан ЛАК чипови за Брат J245/J470 DW/J650 DW/J870 DW печатач
Производи : 1x Поставите refillable мастило касети Празни(4 парчиња)
Состојба : Нова бренд и празно( без мастила), пократко тип , со ЛАК чипови/Lastest V3 чипови
Компатибилност :
За Брат MFC-J245/J470 DW/J650 DW/J870 DW/J4410 DW/J4510 DW/J4610 DW/J4710 DW/J6520 DW/J6720 DW/J6920 DW;
DCP-J172 W/J152 W/J552 DW/J752 DW/J4110 DW
Кертриџ модел : LC131/LC133/LC135/LC137/LC139 мастило касети
Капацитет : црна еден 28 ML, останатите 3 бои : 15 ML по боја.
Боја : C, M, Y, K
Предности :
1.100% нов и висок квалитет
2. Висок квалитет и прифатлива цена.
3. Лесно да се инсталира и се користи едноставно.
4. Секој кертриџ вклучуваат ресетирате чип. Нема повеќе љубопитните чип од стариот кертриџ и нема повеќе чип resetter. За да го ресетирате, се повлече од кертриџ и се вгради
5. Тоа мастило рефил последователно по мастило го снема.
6. Тоа може да го користите постојано, тоа ќе ги зачувате вашите трошоци и да ви донесе повеќе придобивки.
7. Добро за environmeantal заштита. Се фокусира на Печатач и Печатач потрошен материјал ,ние сме ЕДЕН што го барате !

Спецификацијата

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
OLOEY
Број На Модел На:
за Брат LC131 LC133
Најголемиот Дел Од Пакување:
No
Компатибилен Бренд:
Брат
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Компатибилен Бренд:
Брат
Функција:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Кертриџ за Статус:
Празен
боја:
Црна, Цијан, Магента, Жолта

Со стоката дадена додека купуваат