• Новак
Оригинални Нови Fuser Филм за Samsung SL-X4300 4200 4250 3250 3300 3200 Печатач Резервни Делови

Оригинални Нови Fuser Филм за Samsung SL-X4300 4200 4250 3250 3300 3200 Печатач Резервни Делови

DEN 2810.40

Достапност
Достапно за нарачка


На Fuser Филм за Samsung SL-X4200 4250 4300 3250 3200 3300
Нашата Предност
Гаранција за квалитет √ Конкурентна Цена √ Брза Испорака √ 100% Тестирани √ Детали за Samsung SL-X4300 4250 4200 3250 3300 3200 Fuser Филм : Тип Fuser Филм Modle
SL-X4200 4250 4300 3200 3300 3250 Состојба Оригинални Нови Дел Број N/A Бренд NI-KDS Компанија Servie
Бренд : Samsung, HP Браќа Канон Panasonic
Lexmark Epson Dell Ricoh Fujitsu
Опис : Formatter Одбор Моќ Одбор Мрежа Одбор Fuser Филм
Fuser Assy Скенер Ласерски Скенер Трансфер Филм Panel
Горниот Ролери Притисок Ролери Превземање На Ролери Се Вози Мотор Компанија Информации
KDS е работено за печатач резервни делови од година од 1995 година ,е еден од најголемите повторно составувајте на печатач,на сите-во-едно и факс принтер резервни делови.KDS тим работат напорно,и бизнисот е проширен секој град на Кина.Во исто време,KDS производи е топла продажба во повеќе од 70 земји како што се сад,Русија,Бразил,Мексико,Италија,Германија,Индија,Судан,Малезија,Виетнам.
Квалитетот е KDS е лифт и сите производи ќе бидат проверени строго.KDS група инсистираат да биде се повеќе професионални,повисок квалитет,повеќе искрен.
Гуангжу Kedi Комуникациска Опрема Продажниот Оддел
Адреса : соба 309-312.3 Кат.Tian He наука&технологија улица No135. Ву Shan Патот Гуангжу Во Кина (Копно)
Информации за контакт
1.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
2.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ако сакате нашите производи,ве молиме да Кликнете "Купи Сега" ви Благодариме за вашето време

Спецификацијата

Бренд Име:
NI-KDS
Број На Модел На:
SL-X4300
Тип:
Други
Тип:
fuser филм
Modle:
SL-X4300 4200 4250 3250 3300 3200
делови број:
N/A
квалитет:
оригинални нови
Инвентар:
Yes
Гаранција:
Yes
Пакување:
Неутрален Пакување
испорака:
Кина Пост Mail , ЕСМ, DHL,FeDEx, итн

Со стоката дадена додека купуваат