• Новак
6Pcs TDA2030A ДА-220 18W Hi-Fi Засилувач 35W Возачот Интегрирано Коло

6Pcs TDA2030A ДА-220 18W Hi-Fi Засилувач 35W Возачот Интегрирано Коло

DEN 57.60

Достапност
Достапно за нарачка


лесно да се заварување на PCB одбор. Широко се користи во автомобил стерео радио рекордер, аудио опрема во сила, има волумен излезна енергија, ниска дисторзија. лесно да се заварување на PCB одбор.
Широко се користи во автомобил стерео радио рекордер, аудио опрема во сила, има волумен излезна енергија, ниска дисторзија.
Име на производ : 18 W Hi-Fi Засилувач;
Модел : TDA2030 A
Пакет : ДА-220;
Влезен Напон : 6-22 V
Статична Струја : 50m A;
Игла Тип : 5 Pin V Облик
Телото Димензија : 10 x 9 x 4.5 мм/0.4" x 0.35" x 0.18" (L*W*T);
Вкупна Должина : 26mm/1"
Тежина : 12g;
Пакет Содржина : 6 Компјутери x 18 W Hi-Fi Засилувач
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Спецификацијата

Тип:
Кертриџ Чип
Бренд Име:
semoic

Со стоката дадена додека купуваат