• Новак
Replacment Чип за Мини Сува лабораторија fuji DX100 Печатач Едно Време Чип T7811-6 Мастило Кертриџ Чип 30 парче Бесплатен превозот

Replacment Чип за Мини Сува лабораторија fuji DX100 Печатач Едно Време Чип T7811-6 Мастило Кертриџ Чип 30 парче

DEN 3864.00

Достапност
Достапно за нарачка

комбо
Replacment Чип за мини Сува Лабораторија Печатач Едно Време Чип T7821-6 Мастило Кертриџ Чип
Кертриџ No : За DX100 T7811-T7816
Погодна за печатење : За Мини Сува лабораторија DX100
Чип : Компатибилни чип, за еднократна употреба
Предност :
1. Лесен за инсталација;
2. Покаже мастило ниво;
3. Животна средина-пријателски;
4. Економски,Многу поевтино отколку користете оригинални касети;
Во Ред : точка ќе дојде 5 целосен сет чип вкупно 30 чип

Спецификацијата

боја:
C, Y, Б.К., М, Светлина Цијан, Магента Светлина
Тип:
Кертриџ Чип
Структура:
Одделени Кертриџ
Применливи Опрема:
Печатач
Број На Модел На:
мини сува лабораторија fuji DX100
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
Fcolor
Објектот:
Заменете кертриџ чип
боја:
Б.К C M Y небо сина, розова
Мастило вредност:
200ml по боја за печатење
За употреба :
оригинален кертриџ или compatiable кертриџ
цел КОЛИЧИНА :
5 целосен сет вкупно 30 парче

Со стоката дадена додека купуваат