• Новак
Ecomomical Тип Нови Opc Тапан за Canon IR 2 016 2020 2116 2120 2318 2320 2420 2422 2018 2022 2025 2030 2002 2202 Тапан

Ecomomical Тип Нови Opc Тапан за Canon IR 2 016 2020 2116 2120 2318 2320 2420 2422 2018 2022 2025 2030 2002

DEN 1344.00

Достапност
Достапно за нарачка


(1) Производ Детали :
(2) Спецификација
Име на производ :
Копир Резервни Делови Opc Тапан
Компатибилен со :
за Canon IR 2016 2020 2116 2120 2318 2320 2420 2422 2018 2022 2025 2030
Вклучувајќи :
1 Парче OPC Тапан
Материјал :
Метални+Пластика
ОЕМ PN :
N/A
Карактеристики
Компатибилен Производ
(3) Производ Фотографии :
Известување
Почитувани Купувачот : ако сте од Русија, ве Молиме да ни даде целото ваше име. Ние треба тоа кога ќе се превозот на стоки,ве Молиме да ни даде порака и ни даде вашата целото име, ви Благодарам.
Брз Брод на САД. Ако цел повеќе од $100 (вклучуваат shippment такса), Ние ќе брод од страна на СФ-Експрес, Тоа ќе потрае околу пет работни денови за САД.
Брз Брод на ЈАПОНИЈА, Кореја, Сингапур,Тајланд,Малезија. Ако цел повеќе од $50 (вклучуваат shippment такса), Ние ќе брод од страна на СФ-Експрес, Тоа ќе е потребно околу четири работни денови .
Пакување & Испорака Пакување Детали : неутрален пакување, Испорака Детална : 3-10 ден по ред потврдува Главната Брендови : За употреба За Canon ,За Ricoh, За HP,За Lexmark,За Коника Minolta,За Kyocera,За Остар, За Epson,За Брат,За Samung,За Panasonic,За OKI,За Fujixerox,За Toshia Главниот Производ : Fuser Филм Ракав,Горниот Fuser Ролери, Пониски Ракави Ролери,Тапан Чистење на Ножот,Пренос на Сечилото,Горниот дел од Ролери Опрема,Пикап Ролери Комплет,ADF Пикап Ролери Комплет,Имајќи Топката, Themistor, Горниот дел од Ролери Черупка, Водич,Моторни и така натаму...

Спецификацијата

Број На Модел На:
MakesTech Канцеларија Делови Места
боја:
мешана боја
Бренд Име:
Partstron
Тип:
Други
Condtion:
Нови
ОЕМ PN:
N/A
КОЛИЧИНА:
1Piece
Методи на Shippment:
Кина пост/Epacket/Посебна Линија-YW/UPS/EMS/Aramex/SF-експрес/Други
Транспорт време:
20-60 дена (Бразил 90 дена)
Производ ID:
03B

Со стоката дадена додека купуваат