• Новак
Бесплатен превозот 5pcs мешани бои DYMO LetraTAG лента -91200, 91201 ,91202, 91203, 91205 за етикетирање треба

Бесплатен превозот 5pcs мешани бои DYMO LetraTAG лента -91200, 91201 ,91202, 91203, 91205 за етикетирање треба

DEN 1056.00

Достапност
Достапно за нарачка

5pcs мешани бои DYMO Letra TAG лента -91200, 91201 ,91202, 91203, 91205 за етикетирање треба
Ова многу содржи 5 PCS 12mm компатибилен dymo letratag пластична лента.
Ние сме Професионални етикета ленти снабдувач со 12 години фабрика искуство , Набавка на сите видови
на висококвалитетни компатибилни етикета ленти со ниска цена . Користење на еколошки, пријателски материјали.
P ro дуктус Информа mation
Компатибилен DYMO letratag хартија Етикета Ленти 91201 Бренд PT Модел 91201 Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ/ АБС Боја Црно на Бело Големина 12mm x 4m 1/2" W X 13' L Useage 100% Компатибилен за сите DYMO letratag labelers гаранција Функција
Водоотпорен,Масло-Доказ,Силна Adhesvie, Анти-Абразија,
Анти-Корозија ,Анти-Исчезнат ,Анти-Висока/Ниска Температура и Сл Кориснички Услуги Да се Спакуваат спецификација : 10pcs /кутија,100pcs/ картон време на Испорака во 2 работни дена по исплата потврди Компатибилен со еквивалентни или подобри перформанси отколку на вистински лента со ниска цена

Спецификацијата

Тип:
печатач лента
Тип:
Мешавина
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
Бренд Име:
PUTY
Број На Модел На:
91200
боја:
K
Компатибилен Бренд:
Dymo
боја:
Црно на Бело
Големина на:
12mm x 4m 1/2 W X 13' L
Материјал:
Хартија Ленти
гаранција:
12months
Сертификат:
ROHS
Водоотпорен:
Yes
Компатибилен:
DYMO LetraTag Лента

Со стоката дадена додека купуваат