• Новак
  • -5 %
Бесплатен Превозот 100pcs/Многу 5x7 cm ПРОТОТИП PCB Bakelite Плоча Еден Слој 5x7 Панел Универзална Одбор за DIY

Бесплатен Превозот 100pcs/Многу 5x7 cm ПРОТОТИП PCB Bakelite Плоча Еден Слој 5x7 Панел Универзална Одбор за

DEN 908.00
DEN 956.16

Достапност
Достапно за нарачка


Бесплатен Превозот 100pcs/Многу 5x7 cm ПРОТОТИП PCB Bakelite Плоча Еден Слој 5x7 Панел Универзална Одбор за DIY
Опис На Производот :
Дебелина : 1.2 mm Bakelite
Дупка и дупка проред : 2.54 mm
Дупка внатрешен дијаметар : 1.0 mm
Пакетот Вклучува :
100pcs Bakelite плоча
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам или други начини на плаќање начин како ви се допаѓа.
Испорака :
1.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPS-от или Воздухопловната за превозот метод.
2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата
3.Ние ќе ви даде патеката број кога ќе го испрати на производи надвор,па можете да ги проверите на интернет
4.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел
Иако воздухопловната е многу евтини но премногу бавно, па ако треба нешто брзо,ве молиме изберете друга превозот начин, ви благодариме!
Гаранција : 100% Пари Гаранција За Враќање.
1.Поради делови ние продаваме се 100% тестирано и висок ризик на корисникот грешка,ќе мора да обезбеди детали за поправки направени ,резултатите од тестот ,и фотографии долго со вашето барање.
2.Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или prdoucts кои не се користат, под нормални работни услови.
3.Враќање точка мора да биде во оригинал исто како и ние испрати.
4.Купувачот да се плати за враќање превозот надомест.
Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. така Било која од вашите позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Ако не сте 100% задоволни, ве МОЛИМЕ да не остави неутрални или негативни повратни информации пред да ни се обратите за помош. Вие порака во Трговијата со датотеки, или во Пошта ќе се одговори во рок од 24 часа.

Спецификацијата

бакар дебелина:
-
Бренд Име:
ZZYADE
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
5*7cm
Површина По Завршувањето:
-
Мин. Линија Проред:
-
Мин. Ширина На Линија:
-
Мин. Дупка Со Големина:
-
База Материјал:
bakelite
Одборот Дебелина:
1.2 mm
Место на Потекло:
Кина

Со стоката дадена додека купуваат