• Новак
  • -46 %
Бренд Танц Чевли За Мажи Ниска Пета латинска танц Чевли Ballroom Танцува Чевли Мажите Фудбалскиот Танц Чевли

Бренд Танц Чевли За Мажи Ниска Пета латинска танц Чевли Ballroom Танцува Чевли Мажите Фудбалскиот Танц Чевли

DEN 820.00
DEN 1518.24

Достапност
Достапно за нарачка


Обезбедување на квалитет на Директни производители, специјализирана во производство на чевли повеќе од една деценија, ве молиме остатокот увери, додека шопинг.
За мирис, Бидејќи на директен пакување по производство,мали Пластични/лепак вкус е нормален феномен,може да се отстранат по краток период во на отворено. Боја разлика Слики се вети дека ќе биде 100% пука во вид,но за осветлување проблеми и различни компјутерски екрани,конечната екранот може да се различни визуелна боја разлика,ве молиме да направите резервација за тоа боја разлика. Голема цел, имаме специјални попусти за големи нарачки(обично повеќе од 8 пара),контактирајте не и ние ќе ви послужи подобро со големо цена. За логистика Обично објектот се испраќаат на e P acket (бесплатен превозот), стигнат до повеќето земји во рок од 12 до 25 дена . Објектот се исто така, се испраќаат со Ali Express Стандард на Превозот , да стигнете до повеќето земји во рок од 16 и 35 дена времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 40 дена. Ако ви треба брза испорака методи, ве молиме контактирајте со нас . Задоволни Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 поени на пофалба, ние ќе продолжиме да работиме напорно за да се обезбеди квалитет на услугите. Незадоволни Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да не брзаат да им даде лош преглед, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе ви ги даде за прв пат да го реши проблемот. Совети Ние вредност на пораки на секој клиент и ќе се обидам нашата моќ за да им помогне на нашите клиенти за било какви прашања.
Но, ве молам да се направи резервација за време differnce за disfferent региони и земји.
Ако вашата цел повеќе од 8 пара,ве молиме контактирајте со нас и ние можат да дадат понуда што поевтина цена и да се надеваме дека може да се воспостави долго време и стабилна соработка,не само за едно време.
Пакување Детали Единица Тип : пар Пакет Тежина : 0.45 kg (0.99 lb.) Пакет Големина : 35cm x 30cm x 12cm (13.78 во x 11.81 во x 4.72 во)

Спецификацијата

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 14, 14.5, 3.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Бренд Име:
HROYL
Пол:
Мажи
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
701-2
Датум На Издавање:
Spring2017
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Outsole Материјал:
Мека Единствена
Ниво На Пракса:
Професионални
Декорација:
Никој
Insole Материјал:
ЕВА
Пета Висина:
Ниска (3/4 до 1 1/2)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли

Со стоката дадена додека купуваат