• Новак
  • -48 %
Чевли Жена Arder Спортски Девојка Трчање Вентилација Нето Џогирање Чевли Воздух Перница Патики Амортизирање Жените За Чевли

Чевли Жена Arder Спортски Девојка Трчање Вентилација Нето Џогирање Чевли Воздух Перница Патики Амортизирање

DEN 1418.00
DEN 2726.88

Достапност
Достапно за нарачка


МАЖИТЕ ГОЛЕМИНА

Спецификацијата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
ruimo
Датум На Издавање:
Fall2017
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Ниво На Пракса:
Напредни
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Амортизирање
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Применливи место:
Хард Суд
Функција:
Дише
За Растојание:
Супер Маратон(>100 километри)

Со стоката дадена додека купуваат