• Новак
  • -51 %
XiangGuan зима нови Носат-Отпорни, Кампување Мажите Чизми Тактички Патики Качување Водоотпорни Чизми за мажи Жени Пешачење Обувки

XiangGuan зима нови Носат-Отпорни, Кампување Мажите Чизми Тактички Патики Качување Водоотпорни Чизми за мажи

DEN 2908.00
DEN 5934.24

Достапност
Достапно за нарачка


Напомена : 1.Ве молиме погледнете го големина на табела или e-mail за нас,пред да ги купите,ве молиме мерка нозете должина и ширина да изберете соодветен чевли. 2.Ве молиме оставете точни превозот адреса и контакт телефонски број,ако не можете да добиете пакет, бидејќи на погрешна адреса,ние не се надомести. 3.Поради разликата помеѓу компјутерски екрани или на телефон/таблет на екранот,па така не може да биде боја на отстапување,ве молиме да се однесуваат на вистинскиот објект.
За Боја : ве Молиме изберете чевли боја како на сликата покажува.Ние ќе ви испратиме corret боја .
За Кутија : Генерално, со цел да се помине на вашиот loacl обичај побрзо и chearper,ние ќе пак theshoes "без кутија" ,овој пат можеби може да ги избегнуваат обичај данок,но ние не можеме да promiss тоа .Ако сакате кутија,ве молиме оставете порака "со кутија" кога ќе ги нарачате.
За Decleared вредност : Ние ќе се стави $10-$25 на пратката ,и изјави како "подарок",ако имате било какви посебни бара,pls означени во вашата нарачка.Ви благодариме.

Спецификацијата

Чевли Големина:
4, 5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Пешачење Чевли
Датум На Издавање:
Fall2017
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Пол:
Мажи
Функција:
Водоотпорен,Дише,Висина Зголемување,Масажа
Број На Модел На:
Чизми 86991m
Ниво На Пракса:
Напредни
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Велур
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Бренд Име:
XIANG GUAN
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Outsole Материјал:
Гума

Со стоката дадена додека купуваат