• Новак
Li-Ning, Мажите ОДАТ ГОСПОДАР Т1 Обука Чевли Моно Предиво Sock-Како Поставата погоден за носене Спортски Чевли Дише Патики AFJN003 YXX025

Li-Ning, Мажите ОДАТ ГОСПОДАР Т1 Обука Чевли Моно Предиво Sock-Како Поставата погоден за носене Спортски Чевли

DEN 3983.52

Достапност
Достапно за нарачка


Li-Ning Анти-фалсификувањето проверете линк :

Спецификацијата

Чевли Големина:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 7, 10, 10.5, 11, 12
Ниво На Пракса:
Почетник
Технологија:
DMX,Flywire
Пол:
Мажи
Применливи место:
пвц подна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
спортски тип:
Обука Серија
Спортски Чевли Тип:
обука за чевли
Бренд Име:
LI-NING

Со стоката дадена додека купуваат