• Новак
  • -20 %
Оригиналниот 1PCS/МНОГУ 200V 560UF 25*35MM 560UF 200V за LCD напојување одбор (Алуминиум electrolytic capacitor) ic ...

Оригиналниот 1PCS/МНОГУ 200V 560UF 25*35MM 560UF 200V за LCD напојување одбор (Алуминиум electrolytic capacitor)

DEN 156.00
DEN 194.40

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
YOUBINA
Температурата На Работа:
.
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Номинална Напон:
.
Број На Модел На:
200V 560UF
Тип:
.
Пакет Тип:
.
Примена:
.
capacitance:
.

Со стоката дадена додека купуваат